Pastýřský pár s ovečkou a psem
porcelán, pestře malováno, oválný, rokokově tvarovaný podstavec, sedící pastýřský pár s ovečkou na klíně a psem pod rukou, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu D 19, 2. pol. 19. století, výška 17 cm, lehce restaurováno - boty a ruka (Zí)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 28.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |